FullHD IP система відеоспостереження на 2 камери 1080p з встановленням Збільшити для перегляду

FullHD IP система відеоспостереження на 2 камери 1080p з встановленням

Повністю готова до роботи система відеоспостереження на 2 камери з роздільною здатністю 1080p.

Система відеоспостереження поставляється «під ключ» - в вартість включено необхідне обладнання і матеріали, а також монтаж і пуско-налагоджувальні роботи системи.

Програмне забезпечення системи відеоспостереження працює як в локальній обчислюваній мережі, так і в мережі інтернет.

Детальніше

Характеристики

ТипFullHD IP система відеоспостереження на 2 камери
Сенсор1/2.7" SC2135
ПроцесорHi3518E V200
Роздільна здатність1980x1080
Функція «День / Ніч»Так
ФоторезисторТак
Мінімальна освітленність0.01 лк
Інфрачервоне освітленняТак
Тип оптики3.6мм 1080p IR
Кут огляду~90 град.
КомпресіяH.264
Режими роботиПостійно/ за роскладом / по детектору руху
Відтворення2 канала 1080p
Відеовходи-
Мережевий інтерфейс10/100M 100-BASE-TX
ВідеовихідVGA / HDMI
USB порти2 порта USB
Накопичувач1xSATA до 6ТБ
ЖивленняБлок живлення 250-180В AC - 19В 4,7А DC

Інформація

Система відеоспостереження поставляється «під ключ» - в вартість входе необхідне обладнання і матеріали, а також монтаж і пуско-налагоджувальні роботи.

Система відеоспостереження має можливість повноцінної роботи по мережі (локальної і / або глобальної - тобто через інтернет). Клієнтське ПЗ дозволяє організувати доступ до відеореєстратора як з Windows-комп'ютера, так і з мобільних пристроїв з операційними системами: Android, Windows mobile, Blackberry, Symbian, а також з пристроїв Iphone, Ipad.

CMS MS Windows

Примітки:

  • У вартість рішення включені всі необхідні матеріали (кабель, кріплення, витратні матеріали) і робота з прокладання кабелю з розрахунку до 25м на 1 камеру. У разі перевищення загальної довжини, остаточна вартість розраховується за фактом виконання робіт виходячи з фактично витрачених матеріалів і виконаних робіт.
  • У вартість рішення входить попередній виїзд до клієнта з обстеженням і визначенням місць установки устаткування (з демонстрацією клієнту зображення з відеокамер безпосередньо на місці установки камери). Вартість даної послуги - від 150грн до 250грн (в залежності від кількості камер). У разі замовлення системи відеоспостереження, дана сума йде в залік вартості системи відеоспостереження.
  • Максимальна довжина лінії від камери до відеореєстратора - 100м. У разі перевищення даного обмеження, буде потрібно застосування додаткових блоків живлення, або прокладка додаткових кабелів живлення (в вартість типового рішення не входить).
  • Термін гарантії на систему відеоспостереження - 12 місяців з дати введення в експлуатацію.
Модуль відеореєстратора має вбудоване стандартне програмне забезпечення IP відеореєстратора на базі операційної системи Linux
Модуль відеореєстратора має вбудований WEB сервер, який дозволяє керування відеореєстратором, а також перегляд та відтворення зображення на персональному компьютері (потрібен плагін до IE)
Яндекс.Метрика