Виконуємо професійний монтаж систем відеоспостереження.

Прайс-лист на послуги

Виїзд спеціаліста по м.Дніпропетровську150 грн
Виїзд спеціаліста по Дніпропетровькій області150 грн + 3 грн/км
Обстеження і розробка пропозиції по модернізації (або ремонту) системи відеоспостереженнядоговірна ціна
Діагностика та визначення несправності в системі відеоспостереженнявід 50 до 120 грн за 1 порт
Ремонт камери відеоспостереженнявід 120 до 900 грн
Прокладка кабелювід 6 грн. за 1м
Встановлення камери відеоспостереженнявід 250 грн
Встановлення відеореєстраторавід 300 грн
Встановлення блока живленнявід 200 грн

Чи можливо самому встановити відеоспостереження? Так. Ви можете самостійно встановити систему відеоспостереження. В інтернеті повно пропозицій з продажу комплектів відеоспостереження по досить привабливій ціні.

Комплекти відеспостереження в інтернет

Але є декілька дрібних нюансів:

 1. Як правило, в запропонованих в інтернеті комплектах камери мають погані технічні характеристики по мінімальній освітленості, а розмір матриці в таких камерах - ¼. При нормальній освітленості в приміщенні – ви отримаєте більш-менш нормальне зображення, а при встановленні таких камер на вулиці – ви отримаєте неякісне зображення і виникає питання про доцільність такого відеоспостереження взагалі. Ми такі камери не пропонуємо взагалі тому, що різниця в ціні між такими «комплектними» камерами і камерами на якісній матриці CMOS 1/3 SONY IMX225 не перевищує 100грн.
  Відгук по камерам 1/4

 2. В запропонованих в інтернеті комплектах відеоспостереження є комбінований радіочастотний кабель (коаксіальний кабель + кабель живлення) фіксованої довжини (як правило – 18м на 1 камеру) і з встановленими роз'ємами на кінцях кабелю. Термін життя такого кабелю в вуличних умовах (під впливом ультрафіолету і морозу) не перевищить 1 року.
  Комплект кабелюBNC power
  Але основна проблема використання такого кабелю – це монтаж. Для прокладання такого кабелю з роз'ємами через стіну - вам доведеться бурити отвори діаметром мінімум 16мм або зрізати роз'єми з кабелю. Оскільки такий кабель має дуже погані характеристики (загасання, падіння напруги), при використанні двох сегментів такого кабелю (близько 36м) - ви отримаєте незначне погіршення якості картинки з камер в денний час і значне погіршення зображення (аж до непрацездатності) з камер в нічний час - це обумовлено високим електроспоживання камер при вмиканні ІК-підсвічування. Ми такий кабель не використовуємо взагалі – різниця в ціні між якісним комбінованим радіочастотним кабелем і запропонованим «комплектним» мінімальна, а різниця в якості зображення з камер досить суттєва.
 3. В запропонованих в інтернеті комплектах відеоспостереження є один блок живлення для камер відеоспостереження на 12В 3А (або 5А) з комплектом з'єднувачів з «комплектним» кабелем камер.
  Живлення
  У разі виходу з ладу однієї з камер (або навмисного пошкодження) ваша система відеоспостереження буде повністю непрацездатною - блок живлення піде «в захист» і живлення не буде подаватися на всі камери - виникає питання про доцільність такого відеоспостереження взагалі. Для уникнення такої ситуацій – ми встановлюємо або роздільні блоки живлення на кожну камеру, або встановлюємо блок запобіжників.

Вище перераховані недоліки – це тільки маленька частина з тих, які вам доведеться подолати (наприклад - окислення роз'ємів, ВЧ та НЧ поміхи, падіння напруги, неестетичний вигляд) придбавши дешевий комплект відеоспостереження для самостійного встановлення. Як Ви вже напевне зрозуміли, ми не рекомендуємо придбання таких «комплектів відеоспостереження» і не тільки у зв'язку з неналежною якістю комплектного обладнання, а у зв’язку з тим, що кінцева ціна (з урахуванням витраченого часу і закуплених додаткових матеріалів) такого придбання буде не менше ціни, що пропонують фірми-інсталятори відеоспостереження.

Тому, вирішуйте самі, але ми Вам рекомендуємо не гаяти свій час і гроші, а довіритись професіоналам.

Виконуємо професійний монтаж систем відеоспостереження в м.Дніпропетровськ та по Дніпропетровській області.


Яндекс.Метрика