AHD CCTV

В світі аналогового телебачення, композитний сигнал (CVBS) був найбільш широко використовуваним форматом відеосигналу. Його популярність була обумовлена простотою у використанні і надійністю. Однак, також як ми прощаємося з аналоговим ТБ і рухаємося далі до цифрового телебачення (з використанням цифрових технологій, таких як DVB-T, ISDB-T і ATSC), на зміну аналогового відеоспостереження, приходить відеоспостереження високої чіткості AHD (Analog High Definition).

Що ж таке стандарт AHD?

nextchipAHD (Analog High Definition) є новітньою розробкою компанії NEXTCHIP для передачі відео високої чіткості (HD відео) в системі відеоспостереження. Технологія AHD є відкритою для всіх виробників, і на відміну від аналогів (HDCVI і HDTVI), AHD відеореєстратори можуть працювати з трьома типами відеокамер (аналоговими, AHD і IP) без додаткових доробок. Технологія AHD дозволяє передавати відеосигнал за допомогою традиційнї коаксиальной кабельної мережі на відстань до 500 метрів, при цьому максимальна роздільна здатність AHD може сягати FullHD (1080p).

Тепер аналогові пристрої відеоспостереження змогли реально подолати рубіж стандарту PAL (720х576), перейшовши на абсолютно новий для себе рівень якості зображення і дозволяє AHD стати врівень з представленими на ринку системами IP-відеоспостереження.

Різновиди стандарту AHD

AHD-L: Роздільна здатність дорівнює 960H (960х576), 800TVL

AHD-M: Роздільна здатність дорівнює 720P (1280х720), HD

AHD-H: Роздільна здатність дорівнює 1080P (1920х1080), FullHD

ahd-h

Основні переваги AHD:

1. Технологія AHD підтримує роздільну здатність до 1080p (1920*1080)

720p

Зображення високої роздільної здатності (завдяки покращеному розподілу кольорів, фільтрації сигналу, технологи 3D шумозаглушення і ін.). Високоякісне зображення - це те, що відрізняє AHD рішення від аналогових систем відеоспостереження попереднього покоління.

2. Технологія AHD підтримує передачу зображення на відстань до 500м по звичайному коаксіальному кабелю без затримок

ahd-up-to-500m

Велика відстань передачі зображення без додаткового обладнання (по стандартному коаксіальному кабелю - до 500 метрів). Вітсутність затримок зображення. Зображення передається з високою точністю, без стискання та в режимі реального часу.

Можливість використання наявної кабельної інфраструктури - для побудови системи може використовуватися існуючий коаксіальний кабель. Для модернізації наявної системи немає необхідності перекладати кабель, досить просто замінити камери і пристрої запису.

ahd

3. Висока сумісність обладнання стандарту AHD

Відеореєстратори AHD можуть працювати в трьох режимах, а саме з трьома видами відеокамер: стандартними аналоговими D1 / 960H відеокамерами, 720р AHD відеокамерами і IP відеокамерами, що сприятиме більш швидкому переходу з аналогового відеоспостереження на відеоспостереження високої чіткості.

Елементи технології AHD

nextchip-nvp2431

Головними елементами технології AHD є:

На стороні відеокамери: процесор обробки зображень з блоком формування та передачі AHD сигналу (ISP + AHD TX)

На стороні відеореєстратора: аудіо-відеокодек AHD RX, який формує необхідний сигнал для цифрового процесора (SoC - система на кристалі)

1.3 або 2.0 мегапіксельна CMOS-матриця (1.3M / 2.0M CMOS) - це невід'ємна частина відеокамери, яка перетворює світловий потік, падаючий на її чутливу частину, в необхідні електричні сигнали, необхідні для формування відеозображення на екрані монітора або телевізора.

Також, важливим елементом є об'єктив (Lens) відеокамери. Неправильний вибір об'єктива може помітно погіршити якість зображення. Так, при недостатньому оптичному дозволі зображення стає розмитим, втрачається чіткість деталей.


Яндекс.Метрика