AHD-M 720p система відеоспостереження на 4 камери 1200 ТВЛ з встановленням Збільшити для перегляду

AHD-M 720p система відеоспостереження на 4 камери 1200 ТВЛ з встановленням

Повністю готова до роботи система відеоспостереження на 4 камери з роздільною здатністю 720p.

Система відеоспостереження поставляється «під ключ» - в вартість включено необхідне обладнання і матеріали, а також монтаж і пуско-налагоджувальні роботи системи.

Програмне забезпечення системи відеоспостереження працює як в локальній обчислюваній мережі, так і в мережі інтернет.

Детальніше

8 100 грн.

Характеристики

ТипAHD-M 720p система відеоспостереження на 4 камери
Сенсор1/3 CMOS SONY IMX225
ПроцесорNVP2431
Роздільна здатність1280x720
Функція «День / Ніч»Так
ФоторезисторТак
Мінімальна освітленність0.01 лк
Інфрачервоне освітленняТак
Тип оптики3.6мм 1080p IR
Кут огляду~80 град.
КомпресіяH.264
Режими роботиПостійно/ за роскладом / по детектору руху
Відтворення2 канала 720p
Відеовходи4 x 1.0V p-p BNC (AHD-M/CVBS)
Мережевий інтерфейс10/100M 100-BASE-TX
ВідеовихідVGA / HDMI
USB порти2 порта USB
Накопичувач1xSATA до 4ТБ
ЖивленняБлок живлення 250-180В AC - 12В 4А DC з можливістю підключення АКБ до 17А*г

Інформація

HD система відеоспостереження на 4 камери AHD-M (720p) складається з гібридного відеореєстратора з підтримкою запису з роздільною здатністю 720p і 4-х AHD відеокамер з роздільною здатністю 1280x720 (1200 ТВЛ).

Система відеоспостереження поставляється «під ключ» - в вартість входе необхідне обладнання і матеріали, а також монтаж і пуско-налагоджувальні роботи.Блок відеореєстратора

Основні характеристики системи відеоспостереження на 4 камери AHD-M (720p):

 • Висока якість зображення AHD-M - 1280x720 (1200 ТВЛ).
  Запис всіх відеокамер здійснюється з роздільною здатністю 720p (1280x720 пікселів) зі швидкістю 25 кадр / с, в форматі H.264.
 • Крім вбудованого VGA-контролера, відеореєстратори AHD обладнані додатковим цифровим відеовиходом Full HD з роздільною здатністю 1920х1080.
 • Система відеоспостереження може працювати в умовах недостатньої освітленості і в нічний час - камери відеоспостереження з режимом день / ніч та Іфра-Червоним підсвічуванням.
 • Камери відеоспостереження мають вологонепроникний корпус, розширений температурний діапазон роботи і можуть встановлюватися як всередині приміщення так і на вулиці.
 • Повноцінна робота по локальній обчислювальній мережі (LAN) а також в мережі Internet.
 • Клієнтське ПЗ дозволяє організувати доступ до відеореєстратора як з Windows-комп'ютера, так і з мобільних пристроїв з операційними системами: Android, Windows mobile, Blackberry, Symbian, а також з пристроїв Iphone, Ipad.

Зміст комплекта AHD-M 720p системи відеоспостереження на 4 камери 1200 ТВЛ з встановленнямКомплект відеоспостереження

 • Блок відеореєстратора - антивандальна шафа 330x250х140 з встановленним модулем AHD-M 720p відеореєстратора на 4 канали та блоком живлення 12В/5А - 1 комплект
 • Камери відеоспостереження з модулем AHD-M 1/3-SONY-960P (вулична або внутрішня) з пасивними прийомопередавачами відеосигналу та комутаційними коробками - 4 комплекта
 • Вуличний кабель "вита пара" U/UTP cat.5e 4x2x0.5 - до 120 м на систему
 • Роботи по встановленню (з витратними матеріалами) і пуско-налагоджуванню системи відеоспостереження

Система відеоспостереження має можливість повноцінної роботи по мережі (локальної і / або глобальної - тобто через інтернет). Клієнтське ПЗ дозволяє організувати доступ до відеореєстратора як з Windows-комп'ютера, так і з мобільних пристроїв з операційними системами: Android, Windows mobile, Blackberry, Symbian, а також з пристроїв Iphone, Ipad.

CMS MS Windows

Примітки:

 • У вартість рішення включені всі необхідні матеріали (кабель, кріплення, витратні матеріали) і робота з прокладання кабелю з розрахунку до 25м на 1 камеру. У разі перевищення загальної довжини, остаточна вартість розраховується за фактом виконання робіт виходячи з фактично витрачених матеріалів і виконаних робіт.
 • У вартість рішення входить попередній виїзд до клієнта з обстеженням і визначенням місць установки устаткування (з демонстрацією клієнту зображення з відеокамер безпосередньо на місці установки камери). Вартість даної послуги - від 150грн до 250грн (в залежності від кількості камер). У разі замовлення системи відеоспостереження, дана сума йде в залік вартості системи відеоспостереження.
 • Максимальна довжина лінії від камери до відеореєстратора - 100м. У разі перевищення даного обмеження, буде потрібно застосування додаткових блоків живлення, або прокладка додаткових кабелів живлення (в вартість типового рішення не входить).
 • Термін гарантії на систему відеоспостереження - 12 місяців з дати введення в експлуатацію.
Модуль відеореєстратора має вбудоване стандартне програмне забезпечення гібридного відеореєстратора на базі операційної системи Linux
Модуль відеореєстратора має вбудований WEB сервер, який дозволяє керування відеореєстратором, а також перегляд та відтворення зображення на персональному компьютері (потрібен плагін до IE)
Яндекс.Метрика